Welcome
Benim favori gezi ekipmanlarım

Benim favori gezi ekipmanlarım

kamera
kamera

Powerbank

Her gezgin için olmassa olmaz ekipmanların başında powerbank ler gelir. Gercekten öyle bir an gelir telefonunuz ile bir yere giderken haritaları kontrol edersiniz veya internetten bir bilgi almak istersiniz ama sarjınız bitmez üzere iken cok stres yaşarsınız. O anda devreye powerbank girer. benim favori markam ve kullandığım Xiaomi 20000 mah Powerbank.

powerbank
powerbank

Sırt çantası

60 litre sırt cantası

Forclaz 60 litre sırt çantası benim için en uygun olanı. Bu çantada çok fazla göz var ve yıpranmaya yırtılmaya cok dayanıklı.Ayrıca 10 yıl kumaş garantisi var. Gezginler için uygun sırt çantası , yazımda diğer detayları görebilirsiniz.

Yağmurluk

B TWIN Yağmurluk

Yağmurluk olmassa olmazlardan özelliklede uzun süreli seyehatleri düşünüyorsanız havanın nasıl olacagını bazen bilemiyorsunuz. özellikle asya kıtasında sabah yağmur yağıp ardından cok aşırı bir sıcak ile karşılaşabiliyorsunuz. Vede motor kiralamayı düşünüyor, gittiğiniz yerleri yürüyerek keşfetmek istiyorsanız yağmurluk almak zoundasınız yanınıza. B 100 TWIN NEON SARI markalı bu yağmurluğu tavsiye ederim. Seyehat rehberi sayfamda diğer detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kamera

gopro hero 7 kamera

Benim kesinlikle tavsiye edeceğim kamera Gopro Hero 7 aksiyon kamerası.

Bir sonraki yazılarımda diğer aksesuarlarla ilgili detaylı acıklamalarda bulunacağım. Benimle ilgili detaylı bilgiye sahip olamk isterseniz Hüseyin kimdir sayfama göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir