Welcome
En iyi ücretsiz mobil uygulamalar bölüm-2

En iyi ücretsiz mobil uygulamalar bölüm-2

Airbnb

airbnb

Airbnb uygulaması ile dünyadaki bir çok sehirde paylaşımlı ve paylaşımsız ev kiralıyabilirsiniz. Uzun süreli kiralamalarda çok iyi indirim şeçenekleri yakalayabilirsiniz. Filipinlerde ev kiralamak ile ilgili yazıma bakıp tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Maps.me

maps.me

Bu uygulama ile internetiniz olmasa bile gittiğiniz ülkede rahat bir şekilde bu harita uygulamasını kullanabilirsiniz. dikkaet etmeniz gereken konu ülkeye gitmeden o ülkeye ait şehrin haritasını uygulamaya internet bağlantısı olan bir yerde yüklemelisiniz. Sonrasında gittiğiniz yerde internet olmasa bile rahatça kullanabilirsiniz.

Couchsurfing

couchsurfing

İş te geldik tam sırt çantalı gezginler ve bütçesi kısıtlı olan gezginler için mükemmel bir uygulamaya. Bu program ile gideceğiniz şehirdeki evsahiplerine önceden mesaj atıp kalacağınız tarihleri belirtip cevap beklemeniz. Ev sahibi sizi kabul ederse mesaj olarak zaten öğrenirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde gideceğiniz yer ile ilgili etkinlikleri, ve sizin gideceğiniz tarihlerde başka hangi gezginlerin orada olacağını görebilir ve belkide mesajlaşıp birlikte sehiri gezebilirsiniz. Tabi size referans olan kişiler ne kadar çoksa okadar iyidir. sizi evine kabul edecek ev sahipleri buna çok dikkat ederler. Filipinlerde ev kiralamak ile ilgili yazımda diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

Booking.com

booking.com

Bu uygulama sayesinde ev, otel, hostel, paylaşımlı oda aklınıza ne geliyorsa bulabilirsiniz. Ön ödemeli ve ön ödemesiz seçenekleri ile rezervasyonlarınızı yapabilir güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca çok detaylı arama özellikleri ile kalmak istediğiniz yerleri fazla zaman harcamadan bulabilirsiniz.Diger uygulamalar için En iyi ücretsiz mobil uygulamar bölüm-1 yazımı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Filipinlerde yemek kültürü yazıma bu linkden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir