Welcome
Gezginler için en uygun Sırt Çantası

Gezginler için en uygun Sırt Çantası

50 litre sırt çantası
50 litre sırt çantası

Seyehatinizde belirleyeceğiniz çanta tipleri tamemen sizin yapacagınız seyehat ile alakalıdır. Diyelimki kısa süreliğine bir seyehat planınız var 3 gün kalıp döneceksiniz ozaman kesinlikle kabin tarzı valizleri öneriyorum. hem bagaj bekleme derdiniz olmaz hemde seyehatinizde size zorluk cıkarmaz taşımasıda cok kolaydır. Havalimanlarında bagaj beklemek gercekten bazen can sıkıcı olabiliyor. Ayrıca manila havalimanı hakkında ki yazımda manila Ninoy havalimanında dikkat edilmesi gerekleri şeyleri bulabilirsiniz.

kabin valizi

Diyelimki uzun sürecek bir seyehatin var ve yeri geldiğinde yürüyerek yeri geldiğinde otobüsle seyehat edeceksin. bu sekilde bir düşüncen varsa kesinlikle sırt çantası secmelisin. Fakat sırt cantası seçerkende gerçekten alacağın sırt cantası senin vücuduna uygunmu değilmi iyi karar vermen gerekir. 50 litre, 60 litre, 70 litre seklinde cok fazla sırt cantası var. bazı çantalar vücut için cok büyük sorunlar cıkarabiliyor mesela kısa boylu birisinin 70 litrelik bir çanta taşıması cok büyük sorunlar cıkarabilir. Özellikle sırt çantasının hafif olmasına özen gösterin. Zaten bazı ucuş detaylarında sınırlı bagaj hakkınız oluyor. Bunun yarısını sırt çantasının kendi agırlığı ile harcamış olmayın. Skyscanner sitesinden cok fazla uçuş detayı bulabilirsiniz.

Bana kalırsa uzunda seyehat edecek olsanız fazla eşya yanınızda götürmeyin. Belli bir süreen sonra gerçekten ya ben bunları niye getirmişim diyebilirsiniz kendinize. Bende cok oldu bu durumlar. Merak etmeyin gezmeye , keşfetmeye gidiyorsunuz bir başka ülkeyi. Bazen okadar yürüyorsunuzki sırtınızdaki çanta için ya keşke daha küçük birşsey alsaydım diyorsunuz. Sırt çantaları için çok fazla seçenek var ama bence Decathlon.com sitesinde seyehatiniz için her bütçeye uygun çanta modelleri var. Bakmanızı tavsiye ederim.

50 litre forclaz erkek sırt çantası

50 litre forclaz bayan sırt çantası

50 litre forclaz erkek sırt çantası
50 litre forclaz bayan sırt çantası

Günlük kullanım için küçük çantalarda mevcut. Mutlaka bunlardan bir tane almalısınız. yeri gelecek büyük büyük sırt çantaları ile gezmek istemeyeceksin. Pasaportunuzu cüzdanınızı paranızı koyabileceğiniz küçük çantalara mutlaka ihtiyacınız olacaktır. Decathlon sitesinde fazlasıyla çanta modelelrine ulaşabilirsiniz.

Gideceğiniz tüm ülkelerdeki karışık mevsim şartlarınıda düşünerek güçlü, suya dayanıklı, hafif, ve en önemlisi vücudunuza en uygun sırt çantasını seçmelisiniz. Bir diger web sayfası olarak Colombia.com u tavsiye edebilirim size. Çok kaliteli ürünleri bulabilirsiniz.

colombia daypack sırt çantası 15 litre

Seyehatiniz sırasında dikkat etmeniz gereken önemli bilgiler için öneriler sayfama göz atabilirsniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir